Kurumsal

Çınar Baharatbaharat çeşnili ürünler ve katkı malzemelerinde güvenilir ortağınızdır.

1979 yılında baharat ve baharat çeşnili ürünler ile üretime başşlayan ÇINAR BAHARAT, Çınar Markalı baharat ürünleri, pasta katkı malzemeleri, lezzet artırıcı katkı malzemeleri...

Şirket hakkında daha fazla bilgi

25+

Dünyanın 25'ten fazla ülkesine baharat tedarik ediyoruz.
Günlük Üretim Hacmi
2500+

Günlük Üretim Hacmi

Ürün Çeşidi
250+

Ürün Çeşidi

Ülkeye İhracat
25+

Ülkeye İhracat

Yıllık Tecrübe
43

Yıllık Tecrübe

Çınar Baharat baharat çeşnili ürünler ve katkı malzemelerinde güvenilir ortağınızdır.

1979 yılında baharat ve baharat çeşnili ürünler ile üretime başlayan ÇINAR BAHARAT , Çınar Markalı baharat ürünleri , pasta katkı malzemeleri , lezzet artırıcı katkı malzemeleri (Türk köfte harçları , sebzeli çeşniler , bulyon vb) , profesyonel kombi ve ürün çeşitleri ile Kontat (meyve aromalı) ve Çınaraltı (salep , sıcak çikolata ) markalı alkolsüz aromalı içecek tozlarını tüketiciye ulaşmaktadır. Çınar Baharat çeyrek asırı geçen tecrübesi, kalitesi, uygun fiyatı ve zengin portföyü ile sektördeki payını arttırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Tüm çeşitlerini tüketici için bir keyif haline getiren Çınar yeni damak alışkanlıklarının oluşmasında öncü olmuştur. Çalıştığımız firmalardan alınan sonuçlara göre müşterilerinin ilk tercihi ÇINAR markalı ürünler olmuştur.Çınar Baharat Türkiye'de tarımı yapılan tüm ürünlerini gerek çiftçiye anlaşmalı ekim yaptırarak , gerekse direkt doğal toplanmış (sumak gibi) ürünleri alıp tüm kurutma , eleme , öğütme işlemlerini kendi bünyesinde yapar. Bu konsepte en geniş ürün portföyünü kendi bünyesinde işleyen Türkiye de ki lider firma özelliğini korumaktadır. Başta AB (Avrupa Birliği) olmak üzere dünya geneli bir çok ülkeye ihracatımız mevcut olup her geçen gün gelişen ürün portföyü ve yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları ile global piyasa da güçlü oyuncu olma yolunda ilerlemekte ve global firma statümüzü korumaktayız. Sadece baharat kalemlerinde kısıtlı kalmayıp pasta katkı malzemeleri , lezzet artırıcı katkı malzemeleri , profesyonel kombi ( sucuk - ve özellikle Türk köftelerinin dünya pazarına tanıtılması) ürünleri ile dünya pazarında adından söz ettirir hale gelmiştir. Her geçen gün global piyasalarda talebi olan ve AR-GE çalışmalarımız sonucu ortaya çıkıp piyasalara arz edilen ürünlerle gerek marka bilinirliği gerek ise Ülkemizin dünya piyasasında adını en iyi şekilde duyurmayı başarmış ve her geçen gün yeni pazarlarda ismini duyurmaya devam etmektedir.


Ürünlerimiz, el değmeden hijyenik ortamda tam gramajında standart olarak ve gerek bireysel tüketicilerimize gerek ise çözüm ortağı olduğumuz profesyonel tüketicilerimize standart lezzetler sunmakta ve tüketicilerimizin sofralarında mutfaklarında standart lezzeti her zaman sunmasını sağlamaktadır.  TÜRK GIDA KODEKSİNE uygun ve TSE ISO 22000 ile BRC kalite yönetim sistemleri ile üretilmektedir. Laboratuarlarımızda ve akredite laboratuarlarda  test edilerek alınan ham maddelerden üretilen ürünlere,  gösterilen titizlik ve özenin müşterilerin beklentisi doğrultusunda olması sağlanmıştır. Çınar ilk gün olduğu gibi bu günden sonrada en iyiyi ve en güzeli sunmak için sizlerin yanında olmaya devam edecektir.Çınar olarak üreteceğimiz daha çok ürün olduğunun bilincinde olarak hergün AR-GE çalışmalarına devam etmekteyiz.

Çınar Baharat Özellikler

Çınar Baharat, mutfaklarınızın vazgeçilmezi olmaya aday bir baharat markasıdır. Geleneksel ve çağdaş tatları bir araya getiren geniş ürün yelpazemiz ile yemeklerinize anında lezzet katmak artık çok daha kolay. Çeşitlilik ve kalite, Çınar Baharat'ın temel prensiplerindendir.


Neden Çınar Baharat?

*Her Yemekte Kullanılabilir: Çınar Baharat ürünleri, her tür yemekte mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine, tatlılardan atıştırmalıklara kadar her tarifinize lezzet katabilirsiniz. Kahvaltıda taze demlenmiş çayınıza baharat ekleyerek güne harika bir başlangıç yapabilir, akşam yemeği için sebzelerinizi baharatlarımızla zenginleştirebilirsiniz.

*Geniş Ürün Yelpazesi: Çınar Baharat olarak, her damak zevkine hitap edebilmek için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Baharat karışımları, tekli baharatlar, özel mutfak malzemeleri ve daha fazlası sizleri bekliyor. Her tarife uygun bir seçenek bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

*Kalite ve Tazelik: Kalite bizim için her şeydir. Taze ve doğal malzemeleri kullanarak, ürünlerimizin lezzetini ve aromasını koruyoruz. Çınar Baharat ürünlerini kullanarak yemeklerinizi her zaman en taze ve lezzetli şekilde hazırlayabilirsiniz.

*Tarifler ve İpuçları: Çınar Baharat web sitesinde, yemek tarifleri ve mutfak ipuçları bulabilirsiniz. Yemek yapmayı daha keyifli hale getirmek ve lezzetinizi artırmak için sizlere rehberlik etmeye hazırız.

*Hızlı ve Güvenilir Teslimat: Çınar Baharat siparişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz. Size en sevdiğiniz baharatları kapınıza getiriyoruz, böylece her yemekte kullanabilirsiniz.

Sağlıklı Üretim
Sağlıklı Üretim

Çınar Baharat, sağlıklı üretim ilkelerini benimseyen bir baharat üreticisi olarak, müşterilerine en yüksek kalitede baharatlar sunmayı amaçlamaktadır. 

İleri Teknoloji
İleri Teknoloji

Çınar Baharat, geleneksel baharat üretimi ile modern teknolojinin en iyi yönlerini bir araya getirerek, yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlar. 

Sınırsız Kapasite
Sınırsız Kapasite

Çınar Baharat, lezzet dünyasında sınırsız bir kapasite ve yaratıcılığa sahiptir. Her damak tadına uygun baharatlar sunar.

Yerli Üretim
Yerli Üretim

Çınar Baharat, yerli üretim konusunda büyük bir gurur taşır ve bu gururu müşterilerine sunar.